Ručně vyráběné šperky

Od roku 1999 se zabýváme ruční výrobou šperků. Za tímto účelem zpracováváme sklo, kameny, fimo, křišťálovou pryskyřici a různé kovové materiály jako měď, mosaz a chirurgickou ocel. Ve všech případech se jedná o naprosté originály, neboť ručním zpracováním uvedených materiálů nelze vyrobit dva naprosto shodné šperky. V tom je pravé kouzlo našich výrobků.

Ručně vyráběné šperkyNáš obchod s námi ručně vyráběnými šperky ze skla, polodrahokamů, chirurgické oceli, mědi, mosazi a dalších materiálů, s výhradně českými dřevěnými hračkami a dalším zbožím jako jsou naprosto unikátní pohlednice, turistické známky, vizitky, magnetky, se nachází na parkovišti v centru obce poblíž orloje. Toto zboží je také možné zakoupit přímo u Nás na Ranči v Údolí.

Prodej dřevěných hraček

Stejně tak se zabýváme prodejem výhradně dřevěných hraček, převážně českých výrobců. U Nás naleznete hračky jak pro ty nejmenší, tak trochu starší děti. Námi nabízené hračky naleznete v běžných obchodech zcela vyjímečně. Stačí se přijet podívat.

Účast na historických a vánočních trzích

Při naší práci nás můžete vidět na výhradně historických trzích v SRN, Nizozemí a Itálii, kde navštěvujeme již od roku 1999 každoročně 25 akcí na hradech a ve městech jako jsou Ronenburg, Burg Rabenstein, Burg Regenstein, Bad Düben, Schönburg, Cottbus, Bernburg, Berlin-schloss Britz, Wolkenstein, Neustadt, Burg Kriebstein, Burg Posterstein, Quedlinburg, Mansfeld, Plauen, Belzig, Elsterberg, Glauchau, Auerbach, Halle, Mylau, Magdeburg, Augustusburg, Chemnitz, Leipzig.

Dále se účastníme Vánočních trhů ve městech Cottbus, Halberstadt, Wittenberg.


Kontakt

Karel Havlák
Kryštofovo Údolí č.7
+420 721 561 301
74497715

Stáhnout

Tábory

 

TOPlist