Jízda na koních a ponících

Naši ponící jsou kobylka Kačenka a valach Mauglí. Kačenka se narodila v roce 2007 a získali jsme jí od pana Berouska. Od začátku byla velmi šikovná a učenlivá. Mauglího, narozeného v roce 2003, jsme nalezli u dost "zvláštních" lidí, vyhublého mezi hromadou starého železa. Původně jsme se rozhodli koupit ho jen proto, aby u nich nemusel zůstat a po vyléčení ho prodat. On ale ví z čeho se dostal, a tak jsme se pro jeho skvělou povahu rozhodli, ponechat si ho. Nutno říci, že nám dělá jen radost. Oba Naši ponící jsou moc hodní a zvyklí na děti kolem sebe.

Kromě poníků nám dělá radost kobylku Fjorda Amálku, narozenou v roce 2008 a její Máju, která se narodila v květnu 2012. Jak je u nás normální, i tyto koníci jsou skvělé povahy, hodní a nemáme vůbec problém s tím, nechat u nich pobíhat malé děti.

Dalším miláčkem je osmiletá klisna ČSP Nela, kterou jsme zakoupili v nejmenované jezdecké škole. Tam s ní nebyli moc spokojení ale my můžeme říci přesný opak. Hodná, mazlivá, spolehlivá, milující děti a hlavně drbání kdekoliv po těle.

Nejnovějším přírůstkem v roce 2011 narozená krásně strakatá klisna VPB Mia. A jak je u Nás již zvykem opět se jedná o moc hodného mazlíka.

Jen pro přesnost se zmíníme o tom, že naši poníci i koníčci mají všechna potřebná lékařská vyšetření a jsou samozřejmě pojištěni.

Ceník našich služeb

Vstupné na Ranč
(v ceně : 10 kol na poníkovi v kruhu)

- 80,-Kč za dítě, doprovod zdarma

- Školy, školky, tábory a jiné skupiny -  slevy dle dohody

- využití ohniště - 150,-Kč

Vycházka do lesa (po lesní cestě)
(vstupné na Ranč zdarma)

- čištění poníka a jeho ustrojení dítětem +

     +vycházka s vodičem 60 minut - 400,-Kč

- vycházka s vodičem 30 minut - 220,-Kč

- vycházka s vodičem 60 minut - 350,-Kč

- vycházka v kroku 60 minut - 300,-Kč   (pouze      pro zkušené)

   zapůjčení přilby zdarma

Permanentka - 2800,-Kč      (bližší informace na dotaz)

 


Kontakt

Karel Havlák
Kryštofovo Údolí č.7
+420 721 561 301
74497715

Stáhnout

Tábory

 

TOPlist