Jízda na koních a ponících

Naši ponící jsou kobylka a valášek WPB Kačenka a Mauglí. Kačenka se narodila v roce 2007 a získali jsme jí od pana Berouska. Od začátku byla velmi šikovná a učenlivá. Mauglího, narozeného v roce 2003, jsme nalezli u dost "zvláštních" lidí, vyhublého mezi hromadou starého železa. Původně jsme se rozhodli koupit ho jen proto, aby u nich nemusel zůstat a po vyléčení ho prodat. Pro jeho skvělou povahu bychom ho ale nikdy pryč nedali. Nutno říci, že nám dělá jen radost. Oba Naši ponící jsou moc hodní a zvyklí na děti kolem sebe.

Kromě poníků nám dělá radost kobylku Fjorda Amálku, narozenou v roce 2008 a její Máju, která se narodila v květnu 2012. Jak je u nás normální, i tyto koníci jsou skvělé povahy, hodní a nemáme vůbec problém s tím, nechat u nich pobíhat malé děti.

Dalším přírůstkem v roce 2011 narozená krásně strakatá klisna VPB Mia. A jak je u Nás již zvykem opět se jedná o moc hodného mazlíka.

Stejně tak je i u nejnovějšího přírůstku, což je welšský horský pony Kaštánek. Proč kaštánek? Je skoro celý bílý ale protože jeho předchozí majilelé měli několik dětí, nemá smysl po důvodu jména dál pátratsmile.

Jen pro přesnost se zmíníme o tom, že naši poníci i koníčci mají všechna potřebná lékařská vyšetření a jsou samozřejmě pojištěni.

 


Kontakt

Karel Havlák
Kryštofovo Údolí č.7
+420 721 561 301
74497715

Stáhnout

Tábory

 

TOPlist