Tábory u koní - minulé roky

I v předešlých letech jsme pořádali letní příměstské tábory rodinného typu u koní a poníků u nás na Ranči v Kryštofově Údolí. Skvěle jsme si užili prázdninové dny s úžasnými dětmi. Úrazy se nám vyhýbaly a asi se celé naše počínání líbilo i přírodě, protože co to je déšť, jsme téměř žádné prázdniny prakticky nepoznali.

Sypali jsme ze sebe jednu hru za druhou a tak jsme se nejen u nás na ranči ale i v okolních lesích pořádně vyblbli. Nemohly chybět bojovky a samozřejmostí byly i výlety k nějaké památce v okolí.

Kromě toho se děti naučily koníčky čistit, sedlat, vodit a pak už se jen jezdilo a jezdilo a jezdilo. Tentokrát né na Kačence, protože čekala své první hříbátko. Ale vše jsme si vynahradili na Mauglím, Amálce, Mie a Kaštánkovi. Naučili jsme se čistit i "Amálčinu" Máju, která je už prostě také dospělý koníček.

Koťátka, miniovečky a králáčci a morčata si v podstatě neodpočinuli a bylo až s podivem, co všechno se sebou nechali dělat. Vše ale pod kontrolou tak, aby se jim jakkoliv neublížilo.

Skvěle jsme si užívali Naši základnu - veliké indiánské týpí, které se nám hodilo v podstatě úplně vždy. Ať už se jednalo o svačiny, naše táborové tvoření, nebo ohřátí u ohně při dešti. 

Opět jsme na ranči jednu noc i přespali. Stany jsme už měli natrénované a v noci nás čekala úžasná bojovka se samými strašidly. Již tradičně svítil a hřál celou noc oheň v ohništi, kdyby byla někomu zima, ale po náročné bojovce spali všichni až do rána.  Prostě byla opět legrace.

Už nyní se moc těšíme na další léto a nezbývá než doufat, že se nám bude s dětmi dařit stejně jako v letech předešlých. Od zimy připravujeme další novinky a možná budou i další zvířátka, které by měly udělat našim návštěvníkům zas jen další radost. No a hlavně dětem, protože pro jejich radost to celé vlastně děláme.


Kontakt

Karel Havlák
Kryštofovo Údolí č.7
+420 721 561 301
74497715

Stáhnout

Tábory

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet